Nowe Polesie to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w spokojnej, łódzkiej dzielnicy Polesie - pomiędzy ulicami Pienistą i Falistą. Mieszkanie tu jest idealną propozycją zarówno dla osób, które cenią spokój i bliskość natury, jak i tych lubiących mieć wygodny dostęp do atrakcji ofertowanych przez centrum Łodzi. Prosta i elegancka bryła czteropiętrowych obiektów łączy w sobie nowoczesną architekturę z elementami bliskimi przyrodzie. Stonowana kolorystyka elewacji uzupełniona ciepłem naturalnego drewna, przeszklonymi klatkami schodowymi oraz szlachetnymi i trwałymi materiałami tworzy przyjemny klimat osiedla. 

 

 

 

 

see towers Sea Towers to luksusowy apartamentowiec zaprojektowany z zgodnie najnowszymi trendami architektonicznymi, umiejscowiony zaledwie kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej. Składa się on z dwóch wież, jedna z nich ma aż 38 kondygnacji i razem z masztem antenowym mierzy 141,6 metrów. Z najwyższych kondygnacji rozpościera się niewiarygodnie zjawiskowa panorama miasta i wód Morza Bałtyckiego. Przy pięknej pogodzie i dobrej widoczności, turyści mogą obserwować infrastrukturę i przyrodę Gdyni, Sopotu i Gdańska oraz całego Półwyspu Helskiego.

 

 

 

 

 

wartelane

WaterLane to nowoczesny apartamentowiec, w którym mieści się 148 apartamentów. Umiejscowiony jest w Gdańsku niedaleko linii brzegowej, dzięki czemu oferuje wspaniałe widoki na port i gdańską starówkę. W budynku znajduje się jest także kameralne SPA  z basenem. Inwestycja została zakończona w 2012roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nadmorski dworNadmorski Dwór to eleganckie osiedle zlokalizowane w Gdańsku, na terenie parku sosnowego. Dzięki czemu mieszkańcy możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, blisko domu. Na terenie osiedla znajduje się również kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lisciasta park

 Osiedle Liściasta Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w Łodzi. Zaprojektowany został w oparciu o najnowsze rozwiązania architektoniczne. Prosta i elegancka bryła obiektów łączy w sobie nowoczesny design z elementami bliskimi przyrodzie. I etap budowy osiedla został zakończony w sierpniu 2011roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Miodowe

Osiedle Miodowe zlokalizowane jest w Szczecinie przy ulicy Miodowej. Składa się z 25 domów w zabudowie wolnostojącej oraz bliźniaczej. Budynki niepodpiwniczone, z poddaszami użytkowymi. Teren osiedla został oświetlony nowoczesnymi lampami z aluminium. Wjazd na osiedle posiada eleganckie ogrodzenie wraz z łukami na wjeździe wykonanymi z cegły klinkierowej. Zagospodarowanie terenu zakończono w listopadzie 2003r.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rane

Osiedle Różane to nie tylko piękna i nowoczesna architektura – to także ciekawie zaprojektowane i sprzyjające mieszkańcom zagospodarowanie terenu. Na Różanym przede wszystkim pachną róże – na skwerkach zasadziliśmy mnóstwo różanych krzewów. Osiedle Różane zostało ukończone w 2006 r.