W ofercie działu systemów przywoławczych znajduje się System EasyCall, który jest przeznaczony do jednostek służby zdrowia, szpitali, domów opieki, szkół, i innych obiektów, gdzie konieczne jest identyfikowanie wezwań i odpowiednie reagowanie na nie.

 

Podstawowy system składa się z koncentratora z wyświetlaczem, który odbiera alarmy z terminali znajdujących się w pokojach. Każdy terminal może transmitować 4 różne alarmy. Do koncentratora można podłączyć 32 terminale pokojowe lub łazienkowe. Wyświetlacz pokazuje dane identyfikacyjne wezwania. W przypadku braku zasilania, każde urządzenia posiada pamięć alarmów. Kiedy zasilanie wróci sygnały alarmowe są przywracane. 

Sieć LonWorks pozwala na połączenie do 16 koncentratorów, zwiększając liczbę terminali pokojowych do 512 i zdolność przyjmowania do 2048 indywidualnych alarmów. Alarmy otrzymane przez koncentratory są wysyłane do wyświetlaczy LCD 1049/956E (1 master i 16 dodatkowych slave), z których można przeglądać alarmy, przewijać, wyciszać i resetować. Wyświetlacz LCD master pozwala na podłączenie komputera PC z dedykowanym oprogramowaniem EasyCall.