PSA 1000 WiFi

PSA 1000

Skład zestawu:  motoreduktor, sterownik A510 z odbiornikiem radiowym, 2 piloty 2-kanałowe.

Zestaw do bramy przesuwnej o masie do 1000kg ze sterowaniem Wi-Fi EyeOpen. Możliwość programowania, sterowania i identyfikacji położenia bramy za pomocą smartfonu lub tabletu. Możliwość rozbudowy o kamerę IP i dzwonek beprzewodowy WIFI.

Moduł WiFi pozwala na komunikację pomiędzy sterownikiem bramy a domową siecią WiFi. Bezpłatna aplikacja EyeOpen zainstalowana na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet) umożliwia z dowolnego miejsca na ziemi: podgląd aktualnego stanu bramy (zamknięta/otwarta/w ruchu), sterowanie bramą oraz programowanie funkcji sterownika. Komunikaty Push będą informowały użytkownika aplikacji o każdym zdarzeniu, nawet o otwarciu bramy za pomocą pilota przez innego użytkownika. 

 

Moduł dzwonka bezprzewodowego składa się z przycisku dzwonkowego montowanego na ogrodzeniu oraz dzwonka montowanego wewnątrz domu. Aplikacja EyeOpen zainstalowana na urządzeniach mobilnych informuje użytkownika o wywołaniu.


Kamera zewnętrzna (opcja) umożliwia podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych z zainstalowaną aplikacją EyeOpen.

 

Poniższy materiał wideo przedstawia szybką i łatwą konfigurację dzwonka z zestawem PW200 z WiFi tak, aby przyciśnięcie przycisku dzwonka do drzwi lub furtki powodowało wysłanie komunikatu na aplikację mobilną. Dzięki temu z każdego miejsca na świecie możemy odebrać powiadomienie o wizycie oraz podejrzeć odwiedzającego za pomocą kamery IP (opcja).

 

 

Poniższy materiał wideo przedstawia szybką i łatwą konfigurację kamery IP z zestawem PW200 z WiFi tak, aby obraz z kamery był widoczny w aplikacji mobilnej.

 

 

Karta katalogowa

Instrukcja montażu

Deklaracja zgodności

 

Nazwa PSA 1000 WIFi
Nr ref. PSA1000 WIFI
Zasilanie silnika 230VAC
Intensywność pracy przydomowe
Zasilanie 230 VAC
Moc max 420 W
Max. pobór prądu 4 A
Temperatura pracy -20°C / +50°C
Waga 6 kg
Cena netto 1899,00
Cena brutto 2335,77

Location