1784/761

1784/761 Zestaw wideodomofonowy 2Voice "jednorodzinny" - Panel MIKRA2 / Wideomonitor MIRO (słuchawkowy)

NOWOŚĆ

 

System 2Voice został stworzony z myślą o instalatorach, aby maksymalnie uprościć sposób instalacji. System może być zainstalowany w nowych jak i istniejących budynkach. Dowolność konfiguracji jak i funkcjonalności sprawia, iż zestaw ten nadaje się do zastosowania we wszystkich obiektach bez konieczności ingerencji w istniejącą instalację przewodową (wystarczy wykorzystanie jedynie dwóch przewodów). 2Voice to idealne rozwiązanie dla budynków jedno lub dwurodzinnych oraz dużych osiedli mieszkaniowych. Do budowy podstawowego systemu wystarczą jedynie trzy urządzenia i zaledwie dwa przewody!


System 2Voice posiada w standardzie, połączenie interkomowe pomiędzy urządzeniami odbiorczymi, wbudowany przekaźnik do sterowania np. bramą wjazdową, sterowanie elektrozaczepem i możliwość połączenia wtórnika wywołania np. do sygnalizacji optycznej dla osób słabosłyszących. Łatwy montaż i szybkie programowanie umożliwia wykonanie instalacji systemu 2Voice w krótkim czasie. Szeroki asortyment jak i bogata stylistyka urządzeń pozwolą dopasować panele wejściowe i odbiorniki nie tylko do charakteru budynku, ale także do wystroju wnętrza.

 

Proponujemy Ci również zakup dodatkowego urządzenia do niniejszego zestawu, które w znaczący sposób ułatwi Ci życie. Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS (dzięki darmowej aplikacji CallMe) pozwala na odebranie połączenia w każdej sytuacji i w każdym miejscu na ziemi z dostępem do internetu w urządzeniu mobilnym. Zawsze w ten sposób pozostaje się w kontakcie ze swoim domem/mieszkaniem. Dzięki aplikacji na Smartfon/Tablet można odebrać rozmowę audio/wideo, porozmawiać z osobą znajdująca się przy panelu oraz otworzyć furtkę lub bramę. Wystarczy, że zainstalujesz to dodatkowe urządzenie (brak w zestawie) i już można cieszyć się z komfortowego, praktycznego, bezpiecznego i dającego wiele możliwości rozwiązania:

 

 

Zestaw wideodomofonowy 2Voice "jednorodzinny" - Panel MIKRA2 / Wideomonitor MIRO (słuchawkowy). W skład zestawu wchodzą:

-  1 wideomonitor słuchawkowy MIRO w kolorze białym z przyciskiem otwierania elektrozaczepu (furtki) oraz 3 dodatkowymi przyciskami (np. sterowanie brama wjazdową) montowany natynkowo – nr ref. 1750/1
-  1 panel MIKRA2 z jednym przyciskiem wywołania (z podświetlaną etykietą na np. nazwisko) oraz kamera kolorową montowany natynkowo (do montażu podtynkowego wymagana jest puszka podtynkowa nr. ref. 1723/50 - brak w zestawie) – nr ref. 1784/1
-  1 zasilacz systemowy 2Voice - nr ref. 1083/20A
 

Istnieje możliwość podłączenia w obrębie jednego lokalu/domu dodatkowo do trzech odbiorników takich jak: wideomonitor słuchawkowy MIRO nr ref. 1750/1 lub głośnomówiący MIRO nr ref. 1750/6 lub unifonów słuchawkowych nr ref. 1183/5 (również w układzie mieszanym) przy zastosowaniu dodatkowego dystrybutora nr ref. 1083/55 lub adaptera nr ref. 1750/50 (skontaktuj się ze sprzedawcą celem dobrania odpowiednich komponentów rozszerzających)

 

Obciążalność przekaźnika 300mA, 125V Max.
Nr ref. 1784/761
Seria Panelu Mikra2
Linia stylistyczna wideomonitora Miro
System 2Voice
Ilość użytkowników jeden
Ilość przycisków 1
Wymiar Panel MIKRA2: 100 x 180 x 28 mm (szer. x wys. x gł.); Wideomonitor MIRO: 200 x 175 x 52mm (wys. x szer. x gł.)
Montaż natynkowy (opcjonalnie podtynkowy)
Napięcie zasilania 230V AC
Pobór prądu 45 - 250mA
Napięcie wtórne 36 - 48V
Temp. pracy -10°C ÷ +50°C
Cena netto zł 1950,00
Cena brutto zł 2398,50

Location

Treści zawarte na stronie internetowej miwiurmet.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego