1039/SET-1

1039/SET-1 Zestaw wideodomofonowy w technologii IP iPerVoice SET-1 "jednorodzinny" - Panel Sinhesi STEEL / Wideomonitor MAX Lite 7" z przekierowaniem wideo rozmów na urządzenia mobilne typu SmartPhone lub Tablet NOWOŚĆ
 

IPerVoice to zaawansowany cyfrowy system w technologii IP z wbudowanym systemem rejestracji zdarzeń. Charakteryzuje się wyjątkowa wszechstronnością i możliwością integracji z systemami zabezpieczeń tj. CCTV czy SSWiN. Brak ograniczeń w rozbudowie oraz możliwość zdalnego konfigurowania i nadzorowania całego systemmu, sprawiają, iż IPerVoice nadaje się doskonale do również małych obiektów. Lokator oprócz rozbudowanego wideomonitora MAX Lite 7" ma możliwość korzystania z aplikacji Call2U, która umożliwia obsługę systemu na urządzeniach mobilnych typu SmartPhone lub Tablet z systemami Android lub iOS.


Do połaczenia systemu iPerVoice należy zastosowac certyfikowana skrętke kategorii 5e, a dystanse pomiędzy każdym z urządzeń wchodzącym w skład zestawu nie powienien przekraczać 100m. Tym samym maksymalny dustans, na jakim może zostać podłączony system to aż 200m ! Wandaloodporny panel Sinthesi STEEL z jednym przyciskiem wywołania posiada budowany przekaźnik do sterowania np. bramą wjazdową, sterowanie elektrozaczepem bezpośrednio z panelu i kolorową, szerokokątną kamerę. Łatwy montaż i szybkie programowanie (fabrycznie zestaw zaprogramowany jest bez funkcji przekierowania rozmów na urządzenia mobilne) umożliwia wykonanie instalacji systemu iPerVoice SET-1 w krótkim czasie. Stylistyka dołączonych do zestawu urządzeń pozwoli dopasować panel wejściowy i wideomonitor nie tylko do charakteru budynku, ale także do wystroju wnętrza.

 

Zestaw wideodomofonowy w technologii IP iPerVoice SET-1 "jednorodzinny" - Panel Sinhesi STEEL / Wideomonitor MAX Lite 7". W skład zestawu wchodzą:

- 1 wideomonitor dotykowy głośnomówiący MAX Lite 7" (rozdzielczość 1024x600, systemem Android, otwieranie bramy i furtki, slot na kartę MicroSD, obsługa kamer IP CCTV, nagrywanie wiadomości głosowych, obsługa aplikacji YouTube, poczty email, przeglądarka WWW, przekierowanie rozmów na urządzenia mobilne i wiele więcej...)  w kolorze białym montowany natynkowo (opcjonalnie możliwość montażu podtynkowego z puszką podtynkową 1717/60 - brak w zestawie) – nr ref. 1717/41
- 1 panel wandaloodporny Sithesi STEEL z jednym przyciskiem wywołania (z podświetlaną etykietą na np. nazwisko) oraz szerokokątną kamerą kolorową montowany podtynkowo (do montażu natynkowego wymagana jest puszka natynkowa nr. ref. 1158/312 - brak w zestawie) – nr ref. 1039/74 + 1158/42 + 1158/62 + 1758/107
- 1 switch PoE 4+1 portowy - nr ref. 1039/SWITCH
- 1 serwer systemu iPerVoice - nr ref. 1039/1

 

 

 
Istnieje możliwość podłączenia w obrębie jednego lokalu/domu dodatkowo do piętnastu wideomonitorów IP takich jak: wideomonitor głosnomówiący MAX Lite 7" nr ref. 1717/41 lub głosnomówiący MAX 7" nr ref. 1717/31. W zestawie nr ref. 1039/SET-1 nie ma mozliwości podłączenia jako odbiornika dodatkowego unifonu (samej słuchawki).

 

 

Przekierowanie rozmów na urzadzenia mobilne odbywa się poprzez podłączenie switcha nr ref.  1039/SWITCH do sieci internetowej kablowej lub mobilnej LTE poprzez Routher (brak w zestawie) z wyłączonym protokołem DHCP. Nalezy również zainstalować aplikację mobilna Call2U (do pobrania np. z GooglePlay), założyć konto w w/w aplikacji i skonfigurować odpowiednio serwer systemu iPerVoice. Przy wychodzeniu z mieszkania/domu należy na wideomonitorze ustawić funkcję przekierowania rozmów na telefon lub tablet. Osoba wykonująca połączenie przy panelu nie będzie wiedziała, że nie ma nas w domu i odbieramy połączenie na urządzeniu mobilnym (panel w żaden sposób nie sygnalizuje takiej funkcji). Do przekierowania połączeń nie jest wymagane posiadanie łącza ze stałym zewnętrznym adresem IP ani nie umieszcza się w panelu karty SIM z internetem mobilnym. Można skorzystać z łącza internetowego, które jest w użytkowaniu domowym.
Wszyscy domownicy mogą posiadac uruchomioną aplikację Call2U w momencie wywołania z panelu. Rozmowę może odebrać tylko jeden z nich, wówczas u pozostałych połączenie zostanie przerwane.

 

Obciążalność przekaźnika 300mA, 125V Max.
Nr ref. 1039/SET-1
Seria Panelu Sinthesi Steel
Linia stylistyczna wideomonitora Max Lite
System IPERVoice
Ilość użytkowników jeden
Ilość przycisków 1
Wymiar Panel Sinthesi STEEL: 125 x 209 x 57,6 mm (szer. x wys. x gł z puszka podtynkową); Wideomonitor MAX Lite: 134 x 208 x 19 mm (wys. x szer. x gł.)
Kolor biały
Montaż podtynkowy (opcjonalnie natynkowy)
Wyświetlacz LCD
Ekran 7
Rozdzielczość 1024 x 600
Napięcie zasilania 230V AC
Stopień ochrony IP 44
Temp. pracy Panelu: -20°C ÷ +50°C; Pozostałych elementów (pokojowa): 20°C ÷ 25°C
Wyjście EZ Prądowe 22-24VDC 200mA
Cena netto zł 6900,00
Cena brutto zł 8487,00

Location

Treści zawarte na stronie internetowej miwiurmet.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego