FORMULARZE APLIKACYJNE

Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne, w temacie maila wpisując nazwę stanowiska, na które właśnie aplikujesz. Aplikacje (CV i list motywacyjny) przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczymy na zgłoszenia od kandydatów, którzy aktywnie będą wspierać rozwój naszej firmy.

aktualne oferty pracy

 

 

 

Specjalista Działu Serwisu

-  Doradca Techniczno-Handlowy w dziele CCTV

Doradca Techniczno-Handlowy w Dziale Automatyki Budynkowej

 

ETAPY REKRUTACJI:


ETAP I – ANALIZA I SELEKCJA APLIKACJI 
Aplikacje kandydatów są weryfikowane pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska opisanymi w ogłoszeniu. 
Kandydaci o poszukiwanym profilu   zawodowym, posiadający wymagane doświadczenie i kwalifikacje przechodzą do etapu II- zapraszani są na rozmowę w sprawie pracy. 

ETAP II – ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

W trakcie spotkania poruszane są kwestie dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego, dodatkowych umiejętności oraz planów zawodowych aplikującego. W zależności od działu i stanowiska weryfikowane są również: znajomość języków obcych (najczęściej języka angielskiego), przeprowadzane są testy wiedzy, sprawdzane mogą być także zdolności analitycznego myślenia, czy kreatywność.  Osoby, które pozytywnie przejdą  fazę testów i rozmowę kwalifikacyjną zapraszane są do etapu III . 

ETAP III – ROZMOWA Z PRZEŁOŻONYM

Wybrani na „short list” kandydaci (od 3-5 osób) pojedynczo biorą udział w spotkaniu z bezpośrednim przełożonym, w trakcie którego mogą paść pytania dotyczące wiedzy branżowej lub prośba o rozwiązanie „case study”. 
Po tym spotkaniu podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu wybranego kandydata.

ETAP IV – ROZMOWA ROZSTRZYGAJĄCA
Ostatnim etapem jest spotkanie z kandydatem, z którym chcemy nawiązać współpracę. Omawiane są szczegółowe warunki zatrudnienia, termin rozpoczęcia pracy oraz zakres obowiązków. 
Na tym spotkaniu podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu. 

 

Wszystkie spotkania z kandydatami odbywają się w siedzibie Miwi-Urmet w Łodzi, ul. Pojezierska 90A. 

Prosimy o każdorazowe dołączanie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”