Menu realizacje cctv

galeria katowicka

Galeria Katowicka wraz z Dworcem Kolejowym oraz Dworcem Autobusowym, Katowice

Galeria Katowicka - centrum rozrywki i zakupów w samym sercu Katowic, przy placu Wilhelma Szewczyka. Znajduje się w niej blisko 250 sklepów i punktów usługowych, multipleks oraz parking podziemny z 1 200 miejscami parkingowymi. Galeria Katowicka jest bezpośrednio połączona z dworcem autobusowym i kolejowym.

 

 

 

 

 

centrum sportowe torun

Uniwersyteckie Centrum Sportowe w Toruniu

Uniwersyteckie Centrum Sportowe to profesjonalny obiekt powstały na obrzeżach kampusu uniwersyteckiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Składa się z budynku głównego z zapleczem dydaktycznym: halą sportowo-widowiskową, szatniami, siłownią, salą fitness i ścianką wspinaczkową. Hala sportowo-widowiskowa dostosowana jest do uprawiania różnych dyscyplin sportu, a na jej trybunach może zasiąść 250 widzów. Obiekt wyposażono również w pływalnię z 25-metrowym basenem, torami do nauki pływania, jaccuzi i zapleczem odnowy biologicznej.

 

 

  

gdynia sportowa

Biurowiec Sportowa Centrum w Gdyni

Sześciokondygnacyjny budynek biurowy klasy A o powierzchni całkowitej 6730 m2 przy ul. Sportowej 8 w Gdyni oferuje swoim najemcom powierzchnię biurową o bardzo wysokim standardzie. Dodatkowym atutem budynku jest parking podziemny oraz zielony taras widokowy, z którego podziwiać można panoramę Gdyni.