comunello logo 

 

 

 

Comunello to marka włoskich napędów do bram przesuwnych i skrzydłowych. Z uwagi na doskonałą jakość, wykorzystanie w procesie produkcji innowacyjnych materiałów gwarantujących cichą i bezawaryjną pracę oraz nowoczesny, interesujący design produkty marki Comunello zaliczane są do segmentu premium. 

W naszej ofercie dostępne sa zestawy do bram przesuwnych oraz skrzydłowych o różnych długościach skrzydeł i róznych wagach.


ZESTAWY DO BRAM PRZESUWNYCH:

LINIA FORT

Siłowniki z serii FORT dzięki wykorzystaniu atrakcyjnych i inteligentnych rozwiązań znajdą zastosowanie zarówno w instalacjach rezydencyjnych jak i przemysłowych. Zintegrowana jednostka sterująca oferuje szeroką gamę funkcji, w tym fazy zwalniania i programowanie czasu pracy.

Fort 600 24V kit
Fort 700 230V kit


ZESTAWY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH:

LINIA ABACUS

Wszystkie produkty z linii Abacus posiadają jednoczęściową aluminiową obudowę części mechanicznych, która gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Produkty te są zaprojektowane tak, aby działały zgodnie z najwyższymi standardami we wszystkich warunkach pogodowych. Gwarantują najwyższe bezpieczeństwo i niezawodność. Przekładnia wewnętrzna wykonana jest z innowacyjnych materiałów zapewniających cichą pracę. Dodatkowym atutem jest prosta instalacja i konserwacja.


Abacus 220 24V kit
Abacus 300 24V kit
Abacus 500 24V kit

 

LINIA RAM

RAM to linia symetrycznych teleskopowych siłowników do bram uchylnych o skrzydłach o długości do 5m. Prosta i szybka w obsłudze dźwignia odblokowania awaryjnego umożliwia manualne otwarcie bramy przy braku zasilania, a zastosowanie czołowego wysuwu wrzeciona sprawia, ze są one bardzo łatwe w instalacji. Siłowniki RAM wykonane są z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Ram 300 230V kit
Ram 300 24V kit
Ram 500 230V kit
Ram 500 24V kit

 

Zapraszamy do zakupów!

Dział Automatyki Budynkowej, tel. 42 616 10 93, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.