Już za tydzień 20 sierpnia br. o godzinie 10.00 rozpocznie się Kongres Pożarnictwa on-line. Miwi Urmet jest jednym z partnerów spotkania, a Pan Marek Kośmider - Kierownik Działu Systemów Zabezpieczeń w Miwi Urmet zaprezentuje "Nowe Systemy Sygnalizacji Pożaru na rynku polskim - HOCHIKI & NSC będące w ofercie Miwi Urmet. 


Więcej informacji o Kongresie  >>> czytaj <<<

ProtegeGX jest zintegrowanym systemem kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu oraz automatyki budynku, posiadającym wiele funkcjonalności, a jednocześnie będącym przyjaznym w obsłudze, łatwym do integracji oraz do rozbudowy. System ProtegeGX to gwarantowana niezawodność, a potwierdzeniem tego jest udzielana przez producenta 5 letnia gwarancja.

Firma MIWI URMET Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce systemów sygnalizacji pożarowej firm Hochiki NSC.
Hochiki Corporation to firma założona w 1918r. w Japonii. Jest jednym ze światowych liderów w produkcji systemów sygnalizacji pożaru i oświetlenia awaryjnego. Podczas ponad 100 lat działalności firma wprowadziła na światowy rynek szereg innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii, dzięki czemu produkty Hochiki stały się wyznacznikiem wysokiej funkcjonalności oraz najwyższej niezawodności.

25 czerwca  o godz. 10.00 rozpocznie się pierwsze organizowane przez Miwi Urmet szkolenie domofonowe on-line. 

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy się zarejestrować!
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na: https://konferencje.miwiurmet.pl/

Już w najbliższy wtorek 9 czerwca o godzinie 10.00 zapraszamy na I konferencję on-line Miwi Urmet.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy się zarejestrować!
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na: https://konferencje.miwiurmet.pl/