Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym biuletynem informacyjnym. A w nim: proponowane terminy szkoleń, nowości w Dziale Domofonów, Automatyki Bramowej i Telewizji Przemysłowej oraz atrakcyjne promocje.

Nowe, wandaloodporne obudowy czytników tSec sprawdzają się zwłaszcza w miejscach, w których czytniki kart narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia czyli np: korytarze, parkingi, obiekty resocjalizacji i inne.
Są wyjątkowo odporne na wszelkie uderzenia, nawet ciężkimi przedmiotami jak młotek czy kij baseballowy, trwałe o solidnej konstrukcji.

Więcej informacji: Dział Kontroli Dostępu

 Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym biuletynem informacyjnym. A w nim: proponowane terminy szkoleń, nowości w Dziale Domofonów, Automatyki Bramowej i Telewizji Przemysłowej oraz atrakcyjne promocje.

Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjnym biuletynem informacyjnym. A w nim: proponowane terminy szkoleń z zakresu domofonów i CCTV, nowości w Dziale Domofonów, nowości i duże rabaty dla dystrybutorów i instalatorów w Dziale Automatyki Bramowej.

Zapraszamy do zapoznania się z NOWOŚCIAMI w automatyce bramowej!

Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjnym biuletynem informacyjnym. A w nim: proponowane terminy szkoleń z zakresu domofonów i CCTV, oferty promocyjne na kamery i rejestratory oraz zestawy z napędem do bram garażowych, a także nowości w naszej ofercie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym biuletynem informacyjnym. W tym biuletynie dowiedzie się Państwo o naszej obecności na BUDMIE, nowym cyklu szkoleń, Promocji Targowej BUDMA 2016, a także o nowościach w ofercie Domofonów i CCTV

 

Zapraszamy do lektury kolejnego biuletynu informacyjnego, a w nim: szkolenie w Poznaniu, Nowe Cenniki CCTV, Wielka Wyprzedaż, Nowość w dziale Automatyki Bramowej, Videodomofony MIRO oraz System Kamer Front Line Indigo Vision.

front-line

 

FrontLine to prosty w obsłudze, a jednocześnie funkcjonalny system kamer – rejestratorów osobistych dedykowany przede wszystkim służbom mundurowym: Policji, Straży Miejskiej, Służbom Więziennym, a także Agencjom Ochrony.

bariera dt2502rt small

 

 Elkron prezentuje nowa bariere przeznaczona do ochrony duzych zewnetrznych

przestrzeni. Dualna technologia barier DT250/2RT oferuje wysoki stopien bezpieczenstwa
dzieki sekcjom aktywnej podczerwieni oraz mikrofali.

 

Miło nam poinformować Państwa o nowościach w dziale CCTV.

Do naszej oferty włączyliśmy nową rodzinę kamer WiFi do pracy w chmurze - Urmet Cloud, nową rodzinę kamer IP oraz rejestratorów NVR - SYSTEM URMET BOOST2.0, a także nową wersja platformy NUUO Mainconsole - 5.1