Szanowni Państwo,
Informujemy, że do odwołania salon sprzedaży Miwi Urmet, serwis oraz administracja pracują w godzinach: 9.00-15.00.
Pozostałe działy pracują jak dotychczas.
Pozdrawiamy,
Zespół Miwi Urmet

Miwi Urmet wystąpi w roli srebrnego partnera podczas wiosennej edycji SPIN (Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych), która ma się odbyć w terminie 30 czerwca - 1 lipca br. w Sile k/Olsztyna. SPIN to wydarzenie cyklicznie organizowane przez firmę Lockus Sp. z o.o. mające na celu tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów.

Onninen - wiodący w Polsce, hurtowy dostawca urządzeń branży elektrotechnicznej, instalacyjno–sanitarnej, grzewczej i wentylacyjnej jest organizatorem cyklicznych spotkań ze swoimi dostawcami. Już za tydzień, takie spotkania będą poświęcone nowościom oraz zmianom w ofercie Miwi Urmet

Już za niespełna miesiąc, z końcem lutego, po raz kolejny, odbędzie się konferencja Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa. Tym razem organizatorzy spotkania, firmy: Miwi Urmet Sp. z o.o., Zakłady Kablowe Bitner Sp. z o.o., Kontakt-Simon S.A.,  Theusled, Eaton, Finder, ETI, GMP Defence oraz TM Technologie zapraszają swoich gości do Hotelu Haffner w Sopocie.

Szanowni Państwo, w dniach 24.12-27.12 oraz 31.12-3.01 nasza firma będzie nieczynna. 
Wszystkie zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane po 7.01.2020r. Za utrudnienia przepraszamy. 

Jednocześnie, życzymy Państwu radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w zbliżającym się 2020 roku.