Bern i Retina to nowoczesne, eleganckie, bezprzewodowe zamki do drzwi, które wyróżnia możliwość otwarcia w różny sposób: używając aplikacji zainstalowanej na urzadzeniu mobilnym; stosując odcisk palca (kontrola biometryczna); wykorzystując kod PIN; tradycyjnie, za pomocą klucza czy karty zbliżeniowej NFC (dotyczy zamku Retina).

Inteligentne, bezpieczne ładowanie samochodów elektrycznych dla apartamentowców i budynków komercyjnych.
Samochody elektryczne są coraz bardziej popularne, a liczba ich sympatyków wzrasta z roku na rok. Międzynarodowa Agencja Energetyczna szacuje, że do 2030 roku będzie ich na całym świecie około 125 milionów! Tym samym radykalnie wzrośnie zapotrzebowanie na stacje ładowania tego typu pojazdów.

 

To juz dziś! Czekamy na Państwa na Budmie - Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury. Pawilon 5 stoisko numer 20. Nasi eksperci zaprezentują szeroką ofertę z zakresu automatyki bramowej i budynkowej oraz systemów wideo/domofonowych a w tym szereg nowości. 

Serdecznie zapraszamy!

Nowość! Moduł ekspandera czytników zamknięty w obudowie mniejszej o połowę, z dwupoziomowymi blokami zacisków podłączeniowych, zapewnia te same funkcjonalności co ekspander pełnowymiarowy PRT-RDM2-DIN. 

W związku ze zmianą serwera usług P2P przez firmę NUUO zalecamy uaktualnienie firmware-ów rejestratorów, oraz aktualizację aplikacji klienckich do wersji obsługujących nowy serwer. Linki do pobrania niezbędnych materiałów w dalszej części artykułu.