Szanowni Państwo, w dniach 24.12-27.12 oraz 31.12-3.01 nasza firma będzie nieczynna. 
Wszystkie zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane po 7.01.2020r. Za utrudnienia przepraszamy. 

Jednocześnie, życzymy Państwu radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w zbliżającym się 2020 roku.

W dniach 9-10 października w Holetu Remes Sport & Spa w Opalenicy koło Poznania miała miejsce konferencja z cyklu Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa. Była to już XIII edycja „Innowacyjnych…”,  które  odbywają się trzy razy w roku, w różnych częściach Polski. 

18 i 19 września przedstawiciele Miwi Urmet uczestniczą w konferencji "Securitech & Defense 2019. Nowoczesne technologie militarne i cywilne". Konferencja organizowana przez spółkę Euro-Media, wydawcę czasopism branżowych, w tym dwumiesięcznika Ochrona Mienia i Informacji oraz Wydział Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki LAW odbywa się w Dęblinie, w Lotniczej Akademii Wojskowej.

Infrastruktura krytyczna odgrywa niezwykle istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu państwa i spokojnym życiu jego obywateli. Jej ochrona jest jednym z kluczowych priorytetów każdego państwa. 

Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. 2015 poz. 1688), w naszym punkcie sprzedaży przy ul. Pojezierskiej 90A w Łodzi, nieodpłatnie odbieramy zużyty sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych, o ile ww. zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt przez nas sprzedawany.